Neohodnoceno

Dřevěný obklad na stěnu Solid šedý

Solid šedý si zamilují především milovníci opravdu starého dřeva. Svůj typický šedivý odstín získal obklad tím, že byl stovky let vystaven větru, dešti i sněhu uprostřed čisté alpské přírody. Jedná se o čistě surové dřevo.

Plocha na balení: 1,08 m, Cena za m²: 3870 Kč, Obklady v balení: 6 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 7,5 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
29.7.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
4 170 Kč

Dřevěný obklad na stěnu Solid šedý si zamilují milovníci opravdu starého dřeva. Svůj typický šedivý odstín získal obklad tím, že byl vystaven větru, dešti i sněhu uprostřed čisté alpské přírody.

Obklady jsou vyráběny ze dřeva, které pochází z až 1 000 let starých alpských stodol nebo chat. Kolegové z Rakouska jej pak nařežou na 7,5 mm tlusté pláty, nalepí je na tmavou fólii a opatří pevnou lepicí páskou. Obklady nejsou imitací starého dřeva, proto můžete vidět historii alpské chaty na celé stěně. Místy najdete vypadlý suk, stopy po hřebíku nebo dírky po červotoči. To vše dodává každému obkladu svůj osobitý vzhled.

 

Solid old braun Altholz Wandpaneele Installation Couch gelb

 

Dřevěný obklad na stěnu Solid šedý má rozměry 970 x 185 mm. Proto se hodí do každého moderního interiéru. Jedná se o surové dřevo, které neustále pracuje. Proto se může stát, že jednotlivé obklady budou mít v sobě drobné mezery. Nemusíte se ale ničeho obávat. Po nalepení na stěnu se obklady krásně stáhnou a budou tvořit úžasný doplněk do vaší domácnosti.

 

Solid old braun Altholz Wandpaneele Fläche_1