Dřevěný obklad na stěnu Solid hnědý

Dřevo na obklady Solid pochází z až 1 000 let starých alpských salaší. Každý kus je originál s vlastním příběhem. Svůj hnědý, místy našedivělý odstín získal každý obklad díky ostrému horskému slunci, kterému byl stovky let vystaven.

Plocha na balení: 1,08 m, Cena za m²: 3870 Kč, Obklady v balení: 6 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 7,5 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
4 170 Kč

Dřevěný obklad na stěnu Solid hnědý. To je čisté, surové dřevo, které vás dokáže vtáhnout do historie rakouských Alp během jednoho okamžiku. Každý kus je originál s vlastním příběhem. Svůj hnědý, místy našedivělý odstín získal obklad díky ostrému horskému slunci.

Dřevo na obklady pochází z až 1 000 let starých alpských salaší, které už splnily svůj účel. Kolegové v Rakousku vybírají pouze měkké dřevo, jako je smrk, jedle nebo modřín. To poté nařežou na 7,5 mm tlusté pláty a nalepí na tmavou fólii, která je na zadní straně opatřena pevnou lepicí páskou. Protože jsou obklady ponechány tak, jak je měnil čas, mohou vyprávět svůj příběh. Tu a tam najdete vypadlý suk, díru po hřebíku nebo červotoči. I vy tak můžete objevovat historii každého kusu.

 

Solid old braun Altholz Wandpaneele Installation Couch rot

 

Solid hnědý má rozměry 970 x 185 mm, které jsou přizpůsobené pro moderní interiéry. Díky jednoduché montáži z nich za chvíli dokážete vykouzlit nejen obklad celé stěny, ale i obraz vyprávějící příběhy ze zasněžených hor. Může se stát, že při rozbalení najdete na obkladech drobné mezery. To je způsobeno rozdílnou vlhkostí. Nemusíte se bát. Je to naprosto přirozený jev, kterému se v případě surového dřeva nevyhneme. Jakmile obklad nalepíte na stěnu, mezery se stáhnou a vy si tak můžete užívat svou dřevěnou stěnu plnými doušky.

 

Solid old braun Altholz Wandpaneele Fläche