Dřevěný obklad na stěnu Smrk Broncé+

Ideální pro rustikální vzhled místnosti. Světlé tóny dřeva s tmavě hnědými léty doplňují černé suky. Skvěle se hodí ke kombinování s Dubem Šedým, který jemnou strukturou vyváží surovost smrku.

Plocha na balení : 1,97 m, Cena za m²: 2770 Kč, Obklady v balení: 11 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 4 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
5 470 Kč

Dřevěný obklad na stěnu Smrk Broncé+ je ideální pro rustikální vzhled místnosti. Světlé tóny dřeva s tmavě hnědými léty doplňují černé suky, které najdete na každém obkladu v hojném množství.

Smrk Broncé+ není obyčejný dřevěný obklad. Jde o tmavší variantu klasického smrku, kterou kolegové v Rakousku dvakrát vkládají do parní lázně. Smrk se tak zbarví do tmavšího odstínu a léta se ještě více zdůrazní.

 

 Astficht Echtholz Wandpaneele Installation Stiegenaufgang

 

Rozměr jednoho obkladu je 970 x 185 mm, což je ideální pro vytvoření moderního vzhledu jakékoli místnosti. Perfektně vynikne na bílé stěně a doplní stejně laděnou kuchyňskou linku. Dřevěný obklad na stěnu Smrk Broncé+ se skvěle hodí ke kombinování s Dubem Šedým, který svou jemnou strukturou a tmavou barvou vyváží surovost smrku.

 

Astfichte Echtholz Wandpaneele Fläche