Dřevěný obklad na stěnu Javor

Dekor Javoru perfektně zapadne do jednoduchých a čistě laděných interiérů. Vytvoříte tak místo plné klidu a čistoty. Kombinovat jej můžete například s Dubem Broncé+, který odráží drsnou přírodu rakouských Alp.

Plocha na balení: 2,15 m, Cena za m²: 2070 Kč, Obklady v balení: 12 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 4 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
4 470 Kč

Dřevěný obklad na stěnu Javor má velmi světlou barvu a jeho léta nejsou nikterak výrazná. Tento dekor perfektně zapadne do jednoduchých a čistě laděných interiérů. Vytvoříte tak místo plné klidu a čistoty.

Velikost obkladu 970 x 185 mm je ideální pro tvorbu moderních dřevěných stěn. Ten si můžete pouhým řezem jakkoli upravit a popustit tak uzdu své fantazii. Umístěte je tam, kde má dřevo vyzařovat teplo domova a kde trávíte společné chvíle s rodinou.

 

Javor 1 

Protože je Javor je tak jemný a čistý, můžete ho zkombinovat s jakýmkoli dalším dekorem. Například s Dubem Broncé+, který odráží drsnou přírodu rakouských Alp.