Dřevěný obklad na stěnu Dub Crack

Tento obklad je zosobněním mohutnosti a jemnosti zároveň, kterou můžete dodat do svých domovů. Světlé a jemné dřevo s nádechem žlutohnědé barvy je doplněno trhlinami, které vytvářejí obkladům hloubku.

Plocha na balení: 2,15 m, Cena za m²: 2470 Kč, Obklady v balení: 12 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 4 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
5 270 Kč

Dřevěný obklad na stěnu Dub Crack, je zosobnění mohutnosti a jemnosti zároveň, kterou můžete dodat do svých domovů. Ať už obložíte stěnu nebo vytvoříte obraz, vždy na vás bude sálat ta síla a statnost staletého dubu. Světlé a jemné dřevo s nádechem žlutohnědé barvy je doplněno trhlinami, které vytvářejí obkladům hloubku.

Tento jedinečný vzhled obkladů však nevznikl náhodou. Kolegové v Rakousku dýhu úmyslně trhají tak, aby vznikl efekt hluboké praskliny. Vy si tak můžete vychutnávat pocit dramatičnosti pokaždé, když jdete kolem.

 

Eiche crack Echtholz Wandpaneele Installation Küche

 

Dřevěný obklad na stěnu je velmi jednoduché namontovat. Díky svým rozměrům 970 x 185 mm vám to půjde velmi rychle od ruky. Za chvilku tak máte obloženou třeba celou stěnu.

 

Eiche crack Echtholz Wandpaneele Fläche