Dřevěný obklad na stěnu Dub šedý

Naše nejtmavší varianta obkladu, která se perfektně hodí do elegantních a moderních domácností. Ideální v případě, jestliže máte domácnost laděnou do šedé barvy a zároveň chcete dodat stěnám trochu života. Dodáváme ve variantě "sprinkled."

Plocha na balení: 2,15 m, Cena za m²: 2870 Kč, Obklady v balení: 12 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 4 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
6 170 Kč

Dřevěný obklad na stěnu Dub šedý je naše nejtmavší varianta, která se perfektně hodí do elegantních a moderních domácností. A pokud máte domácnost laděnou do šedé barvy a zároveň chcete dodat stěnám trochu života, Dub šedý je tou správnou volbou.

Tmavě šedý odstín kolegové v Rakousku vytvářejí použitím až 1 000 let starého dřeva, které bylo vystavené častým dešťům a sněhu. Aby zdůraznili strukturu mohutného dubu, nechávají prosvítat černé lepidlo. Tím obklady získávají úžasný vzhled, který budete obdivovat každý den.

  

Eiche grau Echtholz Wandpaneele Installation Schlafzimmer

 

Obklady svými rozměry 970 x 185 mm umožňují vytvoření velmi moderního vzhledu i pouhým poskládáním vedle sebe. A díky jednoduché montáži si tak můžete oživit nudnou stěnu pracovny za jedno odpoledne. Ani údržba není nikterak náročná. Jednou za čas stačí přejet vlhkým hadříkem.

 

Eiche grau Echtholz Wandpaneele Fläche