Neohodnoceno

Dřevěný obklad na stěnu Dub Rough

Dub Rough poznáte velmi snadno. Každý panel má zdrsněný povrch, takže vypadá jako čerstvě nařezané dřevo. Skvěle se k němu hodí Javor, který jemným stylem doplňí drsný styl dubu.

Plocha na balení: 2,15 m, Cena za m²: 1970 , Obklady v balení: 12 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 4 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
29.7.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
4 170 Kč

Dřevěný obklad na stěnu Dub Rough má hnědou až světle šedou barvu s výraznými hnědými léty. Sem tam objevíte černý suk, který dodá celému obložení tu správnou hloubku.

Dub Rough poznáte velmi snadno. Každý panel má zdrsněný povrch, takže vypadá jako čerstvě nařezané dřevo. Zdání však klame. Jedná se o dub, který může být starý až 1 000 let. Životnost každého panelu prodlužuje přírodní olejový nátěr, který zvýrazní kresbu dřeva.

   

Eiche rough Echtholz Wandpaneele Installation Couch rot

 

Dřevěný obklad na stěnu má 970 x 185 mm, což jsou ideální rozměry pro vytvoření luxusního vzhledu. Ať už budete obkládat celou stěnu nebo vytvoříte dřevěný obraz, jistě oceníte jednoduchou montáž. K Dubu Rough se skvěle hodí Javor, který má jemný vzhled a vhodně doplní drsný styl dubu.

  

Eiche rough Echtholz Wandpaneele Fläche