Neohodnoceno

Dřevěný obklad na stěnu Dub Broncé+

Hnědé dřevo s drobnými světlými žilkami, připomínající zlatavý med, ve vás vyvolá pocit útulnosti a pohody. Aby ještě více vyniklo příjemné teplo, které dřevo vydává, nechává se dýhou prostoupit černé lepidlo. Dodáváme ve variantě "sprinkled."

Plocha na balení: 2,15 m, Cena za m²: 2370 Kč, Obklady v balení: 12 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 4 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
29.7.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
5 070 Kč

Dřevěný obklad na stěnu Dub Broncé+ vás okamžitě přenese do hustého lesa rakouských Alp. Hnědé dřevo s drobnými světlými žilkami, připomínající zlatavý med, ve vás vyvolá pocit útulnosti a pohody.

Tento odstín hnědé barvy vznikl tak, že kolegové v Rakousku vložili dřevo do parní lázně, čímž umožnili, aby se tmavé odstíny zdůraznily. Aby ještě více vyniklo příjemné teplo, které dřevo vydává, nechávají dýhou prostoupit černé lepidlo.

 

Eiche broncé Echtholz Wandpaneele Installation Couch braun

 

S obklady o rozměrech 970 x 185 mm se vám bude pracovat velmi snadno. Můžete je poskládat, jak se vám zlíbí. Svisle, rovně nebo šikmo. Jakmile budete s výsledkem spokojeni, stačí jej jednoduše přilepit na stěnu.

 

Eiche broncé Echtholz Wandpaneele Fläche