Časté dotazy

bannery-carousel_O-NAS

Jak dlouhá je doba dodání vašich dřevěných obkladů na stěnu?
V rámci České a Slovenské republiky jsou naše zásilky u vás doma během tří, maximálně pěti pracovních dní.
Chtěl bych objednávku vrátit, co pro to musím udělat?
Máte možnost nám objednávku do 14 dní poslat zpět bez udání důvodu. Jakmile obdržíme balíček, dostanete 100% svých peněz zpět. Před vrácením balíčku nám prosím pošlete e-mail na adresu info@wood-on-walls.cz, ve kterém uvedete produkt, který má být vrácen a vaše jméno.
Jaký druh Vašich obkladů na stěnu se hodí do mojí místnosti?
Nejprve se podívejte, jaké barvy ve vaší místnosti převažují. Pokud je  místnost tmavší, můžete vytvořit kontrast světlejšími dřevěnými obklady. Může se vám hodit Javor, zdrsněný Dub Rough nebo Dub Crack, který je vzhledově nesmírně zajímavý. Pokud je naopak místnost spíše světlá, volte tmavší ostíny obkladů. Zde můžeme doporučit obě varianty Solidu, Dub Šedý nebo Dub Broncé+. Borovice Limba a Smrk Broncé+ se hodí téměř kamkoliv. Tyto varianty vytváří pocit, jakobyste byli na chatě či chalupě. Jestliže je ve vaší místnosti již nábytek, můžete s ním obklady barevně sladit.
Dokážu obklady namontovat sám?
Dřevěné obklady na stěnu Wood on walls jsou navrženy tak, aby jejich montáž zvládl opravdu každý.
Jak připevním vaše dřevěné obklady na stěnu?
Na zadní straně obkladů jsou tenké pěnové pásky. Při montáži se ochranná fólie lepicích pásků jednoduše odstraní a obklad se přilepí na stěnu.
Jak pevně obklady na zdi drží?
Pokud jsou obklady přilepeny na čistý a nepříliš nerovný povrch, drží na něm nesmírně pevně. Za normálních okolností se nikdy samy od stěny neodlepí.
Jak mám obklady udržovat čisté?
Obklady jednoduše přetřete vlhkým hadříkem. Jelikož jsou všechny varianty našich obkladů, mimo Solidu, naolejované, velmi snadno se ošetřují od nečistot, dokonce i od mastných fleků.
Jaký by měl být podklad před montáží?
Povrch by měl být přiměřeně čistý a ne příliš nerovný. Normální omítka, tapety nebo barvy na stěny nepředstavují žádné problémy. Pokud chcete obklady přilepit na velmi nerovný povrch, doporučujeme kromě lepicích pásek použít také stavební lepidlo.
Jaký je rozměr obkladů?
Naše dřevěné obklady na stěnu mají rozměr 970 x 185 mm.
Jak jsou obklady široké?
Všechny varianty mají tloušťku 4 mm, Solid 7mm.
Kde jsou dřevěné obklady na stěnu Wood on walls vyráběny?
Naše výroba se nachází v Rosenau am Hengstpass v Horním Rakousku. Zde jsou z velkých a těžkých kmenů vyráběny tenké a lehké obklady.
Odkud pochází dřevo, z kterého se obklady vyrábějí?
Dřevo, které zpracováváme, pochází od dodavatelů certifikovaných FSC. Abychom mohli zaručit nejlepší finální produkt, vybíráme pouze nejkvalitnější materiál.
Jsou vaše dřevěné obklady vhodné i pro venkovní použití?
Naše dřevěné obklady jsou určeny pouze pro interiér. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za poškození obkladů, které byly připevněny venku.
Jsou dřevěné obklady na stěnu Wood on walls ze stěny lehce odstranitelné?
Lepicí pásky na zadní straně obkladů jsou určeny k mnohaletému použití. Odstranění na šich dřevěných obkladů je srovnatelné s odstraněním tapet.