Dřevěný obklad na stěnu Borovice Limba

Světlé, smetanové dřevo s odstíny zlatavého medu, které dodává vaší místnosti klid a pohodu. Okolo suků můžete pozorovat černohnědá léta, která ještě více zdůrazní surovost samotného dřeva.

Plocha na balení: 1,97 m, Cena za m²: 2270 Kč, Obklady v balení: 11 ks, Rozměry obkladů: 970 x 185 mm, Tloušťka: 4 mm, Záruka: 2 roky

Montáž je velice jednoduchá a hravě ji zvládnete i vy. Na zadní straně jsou připevněny pevné fixační pásky, díky kterým obklady přilepíte na stěnu. Tím je zaručena dokonalá přilnavost po dobu mnoha desítek let, která je navíc podložena laboratorními zkouškami.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Skladem
Značka: Wood on Walls
4 470 Kč
Kategorie: Dřevěné obklady Wood on walls
Záruka: 2 roky

Dřevěný obklad na stěnu z krásné borovice. To je světlé, smetanové dřevo s odstíny zlatavého medu, které dodává vaší místnosti klid a pohodu. Okolo suků můžete pozorovat černohnědá léta, která ještě více zdůrazní surovost samotného dřeva.

Na výrobu dřevěného obkladu používají kolegové v Rakousku pečlivě vybrané dřevo, které má výrazný barevný kontrast. Povrch každého obkladu pak ošetří přírodním olejem, aby se zachovala přírodní krása borovice.

 

Borovice 2
  

Moderní vzhled dřevěného obložení stěny dodá samotný rozměr obkladu, 970 x 185 mm a díky jednoduché montáži vytvoříte celé obložení za jedno odpoledne. Už večer si tak můžete plnými doušky vychutnávat přírodní atmosféru, třeba se skleničkou dobrého vína.

 

borovice limba_1